Növényvédő szer területi képviselőink

A Syngenta növényvédő szer területi képviselőinek elérhetőségei:

NÖVÉNYVÉDŐ SZER ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ:Korbuly Bence
NÖVÉNYVÉDŐ SZER RÉGIÓVEZETŐ KELET-MAGYARORSZÁG:Békési Zoltán
NÖVÉNYVÉDŐ SZER RÉGIÓVEZETŐ NYUGAT-MAGYARORSZÁG:Kőműves Balázs

SZÁNTÓFÖLDI NÖVÉNYVÉDŐ SZER TERÜLETI KÉPVISELŐK

BARANYA MEGYE
Területi képviselő:Harmat Ákos+36209447024Akos.Harmat@syngenta.com
Értékesítési támogató:Nagy Attila+36302378500Attila.Nagy@syngenta.com
BÁCS-KISKUN MEGYE
Területi képviselő:Páncsics János+36204639354Janos.Pancsics@syngenta.com
Értékesítési támogató:Greksa Tibor+36305519358Tibor.Greksa@syngenta.com
Értékesítési támogató:Mikó Sándor+36305089650Sandor.Miko@syngenta.com
BÉKÉS MEGYE
Területi képviselő:Dénes György Szilárd+36202853907Szilard.Denes@syngenta.com
Területi képviselő:Komáromi Csaba+36202958156Csaba.Komaromi@syngenta.com
Értékesítési támogató:Oláh Tibor+36706371107Tibor.Olah@syngenta.com
BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN
Területi képviselő:Veres Viktor+36205005028Viktor.Veres@syngenta.com
Értékesítési támogató:Farkas István+36303477262Istvan.Farkas@syngenta.com
Értékesítési támogató:Sztrakon Zsolt+36203240076Zsolt.Sztrakon@syngenta.com
CSONGRÁD-CSANÁD MEGYE
Területi képviselő:Opavszki Mihály+36302180431Mihaly.Opavszki@syngenta.com
Értékesítési támogató:Dóda-Kiss Dániel+36309413081Daniel.Doda_Kiss@syngenta.com
FEJÉR MEGYE
Területi képviselő:Szabó Bence+36202863389Bence.Szabo@syngenta.com
Értékesítési támogató:Erős Norbert+36309316511Norbert.Eros@syngenta.com
Értékesítési támogató:Havranek György+36303456340Gyorgy.Havranek@syngenta.com
GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYE
Területi képviselő:Dub Judit+36205339456judit.dub@syngenta.com
Értékesítési támogató:Varga Barnabás+36309849986Barnabas.Varga@syngenta.com
HAJDÚ-BIHAR MEGYE
Területi képviselő:Varga Péter+36203826568Peter.Varga@syngenta.com
Értékesítési támogató:Kerekes János+36302488065Janos.Kerekes@syngenta.com
Értékesítési támogató:Varga Balázs Csaba+36203265325Balazs.Varga@syngenta.com
Értékesítési támogató:Kertész László+36304721569Laszlo.kertesz@syngenta.com
HEVES MEGYE
Területi képviselő:Veres Viktor+36205005028Viktor.Veres@syngenta.com
Értékesítési támogató:Farkas István+36303477262Istvan.Farkas@syngenta.com
Értékesítési támogató:Tari Pál+36202654974Pal.Tari@syngenta.com
JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYE
Területi képviselő:Aranyos Csaba+36203665313Csaba.Aranyos@syngenta.com
Értékesítési támogató:Szatmári Dániel+36704180517Daniel.Szatmari@syngenta.com
Értékesítési támogató:Dávid Réka+36203280410Reka.david@syngenta.com
Értékesítési támogató:Tari Pál+36202654974Pal.Tari@syngenta.com
KOMÁROM-ESZTERGOM MEGYE
Területi képviselő:Szűcs Norbert+36205339632norbert.szucs-1@syngenta.com
Értékesítési támogató:Szeimann Péter+36703858207Peter.Szeimann@syngenta.com
NÓGRÁD MEGYE
Területi képviselő:Horváth Zsolt Gergely+36203379818Zsolt_Gergely.Horvath@syngenta.com
Értékesítési támogató:Igaz Attila+36204752189Attila.Igaz@syngenta.com
PEST MEGYE
Területi képviselő:Horváth Zsolt Gergely+36203379818Zsolt_Gergely.Horvath@syngenta.com
Értékesítési támogató:Feke Mónika+36202614402Monika.Feke@syngenta.com
Értékesítési támogató:Igaz Attila+36204752189Attila.Igaz@syngenta.com
SOMOGY MEGYE
Területi képviselő:Németh Kázmér+36203665310Kazmer.Nemeth@syngenta.com
Értékesítési támogató:Kálmán Péter+36705134262Peter.Kalman@syngenta.com
Értékesítési támogató:Zakariás Zoltán+36302014091Zoltan.Zakarias@syngenta.com
SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG MEGYE
Területi képviselő:Ganyu István+36706073384Istvan.Ganyu@syngenta.com
Értékesítési támogató:Bodnár Miklós+36204543990Miklos.Bodnar@syngenta.com
Értékesítési támogató:Balázscsik Zoltán+36301841111Zoltan.Balazscsik@syngenta.com
TOLNA MEGYE
Területi képviselő:Misóczki Balázs+36306004566Balazs.Misoczki@syngenta.com
Értékesítési támogató:Gréczy Balázs+36304067869Balazs.Greczy@syngenta.com
VAS MEGYE
Területi képviselő:Almási András+36204240178Andras.Almasi@syngenta.com
VESZPRÉM MEGYE
Területi képviselő:Szűcs Norbert+36205339632norbert.szucs-1@syngenta.com
Értékesítési támogató:Szeimann Péter+36703858207Peter.Szeimann@syngenta.com
ZALA MEGYE
Területi képviselő:Almási András+36204240178Andras.Almasi@syngenta.com

 

Területi képviselőink, szakértőink

Területi képviselőink

Területi képviselőink, értékesítés-támogatóink elérhetőségét itt találja.