Zöldség vetőmag területi képviselőink

A Syngenta zöldség vetőmag területi képviselőinek elérhetőségei:

Zöldségfélék üzletágvezető Antal Gyula +36205618865 Gyula.Antal@syngenta.com
Marketing vezető, high-tech specialista Gáncse Mihály +36209362138 Mihaly.Gancse@syngenta.com
Káposztafélék termékmenedzser Rádi László Zsolt +36205796495 Laszlo_Zsolt.Radi@syngenta.com
Kiemelt üzleti partner menedzser nagymagvú zöldségfélék
(csemegekukorica, zöldborsó, zöldbab)
Hajdú Róbert +36203571493 Robert.Hajdu@syngenta.com
Területi képviselő (Bács-Kiskun, Békés, Csongrád-Csanád megye)
és dinnye, uborka, tökfélék és fűtetlen hajtatási specialista
Lacházi Pál +36209780548 Pal.Lachazi@syngenta.com
Területi képviselő (Dunántúl, Pest megye, Jászság)
és leveles zöldségek, hagymafélék specialista
Fóris Balázs +36208266785 Balazs.Foris@syngenta.com
Területi képviselő (Észak-Kelet Magyarország) Aros József +36203661652 Jozsef.Aros@syngenta.com
Területi képviselőink, szakértőink

Területi képviselőink

Területi képviselőink, értékesítés-támogatóink elérhetőségét itt találja.